Küçük Prens

 

Antoine de Saint-Exupery'nin unutulmaz çocuk klasiği Küçük Prens'in, Düşler Perdesi yapımı tiyatro uyarlaması, bizleri oyun boyunca Emir Tayla’nın unutulmaz sesiyle Küçük Prens’in büyülü dünyasında macera dolu bir gezintiye çıkarıyor. Dekor tasarımını Dilşad Ayral Ünal’ın, Işık Tasarımını Batuhan Sezer’in üstlendiği, başrollerini Süleyman Kara, Refiye Genç, Emre Çoldur ve Rabia Şafak’ın paylaştığı Küçük Prens, bizleri yeniden yazarın müthiş hayal dünyasına davet ediyor.

"Yetişkin" olmayı yetişkinlerin dünyasından yanlış örneklerle anlatan Küçük Prens, adeta hayatın nasıl anlamlı kılınacağına dair bizlere kılavuzluk ediyor.

 

Detaylar için tıklayın

 

Tanıtımı izle

OZ BÜYÜCÜSÜ

 

L. Frank Baum’un unutulmaz çocuk klasiği Oz Büyücüsü’nün, Düşler Perdesi yapımı tiyatro uyarlaması, bizleri oyun boyunca Oz Büyücüsü’nün masalsı dünyasında macera dolu bir gezintiye çıkarıyor. Dekor ve Kostüm tasarımını Emre Karaoğlu’nun, Işık Tasarımını Alican Eryener’in üstlendiği, başrollerini Alev Sezer, Berk Çanakoğlu, Emre Çoldur, Ezgi Erdilek, Merve Şeyma Zengin ve Refiye Genç’in paylaştığı Oz Büyücüsü, bizleri yeniden yazarın müthiş hayal dünyasına davet ediyor.

Genç ve deneyimli oyunculardan oluşan Düşler Perdesi ekibi çiftlik kızı Dorothy ve köpeği Toto’nun yeni edindikleri arkadaşları, içi saman dolu Korkuluk, duygusal Teneke Adam ve korkak Aslan’la, Oz Büyücüsü dünyasındaki maceralı hikayelerini anlatıyor.

 

Detaylar için tıklayın

 

Tanıtımı izle

© Düşler Perdesi